Nabídka práce manažer v cestovním ruchu

4 aktuálních volných míst

 • Provozní hotelu

  Místo výkonu práce: Darová 3, 338 24 Břasy Požadujeme: vzdělání min. ÚSO, praxe 5-10 let v restauraci nebo hotelu, znalost práce na PC, ŘP skup. B Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč do 30.000,- Kč /měs., podnikové stravování Kontakt telefonicky: Mgr. Engelthalerová, tel. 604 211 559, email: [email protected] ...

 • Ředitel/ka hotelů v Mariánských Lázních

  Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Do hotelů v Mariánských Lázních hledáme zkušeného/zkušenou profesionála/profesionálku s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení hotelového provozu a jasnou orientací na služby nejvyšší kvality. Hotel bude součástí expandujícího řetězce a orientace v lázeň ...

 • Obchodně - provozní manager

  Požadujeme: dobrá znalost AJ slovem i písmem, RJ výhodou, obsluha sociálních sítí; Kontaktujte nás prosím e.mailem: [email protected] nebo telefonicky.

 • Řídící pracovník/ce v oblasti ubytovacích a stravovacích služeb

  Zajištění chodu rekreačního střediska. Stravenky, 13 plat, bydlení. Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.

Manažer v cestovním ruchu zodpovídá za jemu svěřenou společnost, může se jednat o hotel, cestovní kancelář nebo konkrétní tuzemská nebo zahraniční turistická destinace, komunikuje s klienty a obchodními partnery, navazuje nové obchodní vztahy a hledá příležitosti dalšího rozvoje. Stará se o nábor zaměstnanců a smluvní vztahy s dodavateli. Znalost alespoň jednoho cizího jazyka je vyžadována, stejně jako soustavný profesní a osobní rozvoj.