Nabídka práce referent

7 aktuálních volných míst

 • TIPJIŽ ZA PÁR DNŮ - vychovatel/ka na školu v přírodě - SPĚCHÁ

  Hledáme náhradu za nemocnou kolegyni za fajnových podmínek. od 6.10. do 11.10. za 4700,- Kč - 5 nocí Hotel Lesní Chata - Jizerské hory a další turnusy v měsíci říjnu Těšíme se na šikovné, spolehlivé lidi se zkušenostmi s prací s dětmi (vhodné pro instruktory, lektory, vedoucí kroužků, zkušené táborníky, nebo vystudované vychovatele a jiné pra ...

 • Instruktor / animátor dětského letního parku

  Zažij podzim na horách a staň se součástí našeho týmu na Bílé. Pro podzimní víkendy hledáme instruktory / animátory do Dětského letního parku na dohodu o provedení práce.

 • Dohled nad expozicí

  Milé a vstřícné jednání s návštěvníky iQLANDIE, obsluha exponátů, podávání základních informací, zodpovědnost za čistotu a pořádek v expozicích.

 • Organizátor/operátorka - moderátor/moderátorka seznamovacích akcí

  Místo výkonu práce: Brno, Olomouc, Ostrava (práce formou HOME-OFFICE). Organizování, koordinace a pořádání seznamovacích akcí pro nezadané v těchto krajských městech: Brno, Olomouc, Ostrava. Volná pracovní doba, práce z domova. Vedoucí pracovník celorepublikové seznamovací agentury www.sblizujeme.cz bude v každém kraji požádat jednu až dvě události ...

 • Copywriter - Conference Agenda and content set up

  kontakt emailem Pro výkon práce je třeba AJ na velmi vysoké úrovni. Životopis je třeba zaslat v AJ. Hledáme kolegy do oblasti B2B prodeje s výbornou AJ. - tvorba agendy, denodenní telefonní a e-mailový styk se zahraničními klienty.

 • Organizátoři konferencí a událostí

  Místo výkonu práce:Mánesova č.p. 1388/57 Prvotní kontakt: hr@bisgrp.com Hledáme nové nadšené kolegy s velmi dobrými komunikačními schopnosti, kteří se rádi dozvídají o nových tématech trhu. Měli byste být schopni komunikovat po telefonu, orientovat se na webu, kreativně psát, umět "prodat", angličtina a pokročilá znalost MS Word nutností. ...

 • Organizátoři konferencí a událostí

  Místo výkonu práce:Mánesova č.p. 1388/57 Prvotní kontakt: hr@bisgrp.com hledáme kolegu/kolegyni na místo Event Executive. Hlavní náš požadavek je kvalitní angličtina, ochota cestovat po Evropě a nebát se komunikovat s lidmi po telefonu/osobně/mailu.

Náplní práce kulturního referenta je propagace tvorby kulturního zařízení, například tvorbou a výlepem plakátů, jedná s předprodejními místy a reklamními agenturami. Může mít na starosti i prodej vstupenek na pořady kulturního zařízení, spolupracuje při zpracování ekonomické agendy, stará se o pronájmy prostor kulturního zařízení pro různé společenské akce jako jsou přednášky, a výstavy. Znalost cizího jazyka představuje i v této profesi zajímavou konkurenční výhodu.