Nabídka práce fotograf

3 aktuálních volných míst

  • Ostatní fotografové

    Kontakt:tel.: 728 088 474 Po-Pá, 10-16hod. Požadujeme dobrou znalost fotografování, výroby fotografií a čínský jazyk (jedná se o čínskou klientelu)

  • Fotograf - pouze pro OZP

    První kontakt e-mailem: pavel.palecek@gmail.com nebo osobně. Požadujeme zaslání životopisu, ukázky prací a informaci s jakou technikou pracujete. - pouze pro OZP, práce je na hlavní pracovní poměr Nástup ihned.

  • Ostatní fotografové

    Kontakt: e-mailem mslezak@ak-slezak.cz Náplní práce bude pořizování portrétních fotografií osob a skupin osob, konkrétně pořizování svatebních fotografií zejména pro zákazníky z jižní Koreje, obsluha počítače při manipulaci s fotografiemi a úprava snímků. Požadavky: zkušenosti v oblasti fotografování a úpravě fotografií Jazyková výbava: korejština ...

Náplní práce profesionálního fotografa je pořizovaní snímků a fotodokumentací lidí, krajiny, budov nebo přírody. Fotografie mohou být zhotovovány na digitálním anebo analogovém fotoaparátu a následně upravovány na počítači ve speciálních programech. Na speciální tiskárně také fotografie tiskne a pak je může prodávat svým klientům. Je snadné získat zakázky, zejména jako svatební fotograf nebo glamour fotograf. Cizí jazyk je i pro toto povolání výhodou.

Podle okresů: