Nabídka práce advokát

2 aktuálních volných míst

  • Asistent / asistentka advokáta a insolvenčního správce

    - Nárůst platu úměrně prodlužování délky pracovní doby a samostatnosti při řešení zadaných úkolů - Náplň práce: agenda související zejména s oddlužením fyzických osob v rámci insolvenčního řízení; admin. práce (tisk, skenování, zakládání dokumentů, práce se spisy, rozesílání dokumentace), vyřizování korespondence a emailů, podávání dokumentů na or ...

  • Advokát/ka

    Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, rodilý turecký občan, znalost tureckých zákonů, vyřizování oficiálních dokladů, schopnost jednat v Turecku se soudy, vyřizování celních dokladů, vyřízení objednávek se zákazníky, uzavírání smluv s dodavateli.

Náplní práce advokáta je aktivní zastupování jeho právních klientů před soudy a dalšími právními orgány. Krom toho také poskytuje právní poradenství, na základě poptávky svých klientů připravuje právní rozbory jejich problémů a vypracovává k nim právní stanoviska. Jedná se o velmi náročné povolání k jeho výkonu je kromě titulu z univerzity potřeba i advokátní zkouška. Znalost nejméně jednoho cizího jazyka je nutností. Další dovednosti jako například rétorika, zvládání stresu a skvělá schopnost argumentace a prezentace je rovněž výbornou výhodou. Advokáti jsou sdruženi v Advokátní Komoře ČR.