FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA s certifikátem Vojtovy metody / Fyzioterapeuti bez specializace

FirmaOblastní nemocnice Náchod a.s.
ÚvazekHPP
Mzda32 920 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned, popř. dle dohody.Požadavky:
vzdělání dle § 24 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních; Certifikát o absolvování kurzu - Aplikace vývojové kineziologie podle Vojty u hybných poruch v dětském věku.

Zaměstnavatel nabízí: v případě kvalifikačního závazku u stávajícího zaměstnavatele je ochoten ho za Vás převzít, zaměstnanecké benefity a čtvrtletní odměny, nástupní mzdu od 32.920,- Kč + část osobního ohodnocení v době nástupu a další po zkušební době, stabilizační odměnu 80.000,- Kč při setrvání v zaměstnaneckém poměru minimálně 24 měsíců při úvazku 1,0 popř. 100.000,- Kč při setrvání v zaměstnaneckém poměru minimálně 36 měsíců při úvazku 1,0, pomoc se zajištěním ubytování, příspěvek na ubytování 3.500,- Kč měsíčně na 24 měsíců s trvalým pobytem mimo Královéhradecký kraj, dotovaná strava v areálu nemocnice, podpora dalšího vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získání nového zaměstnance, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny.

Kontakt - Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu) nebo osobně - Pavilon K, 4. patro (zelené).

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, vzdělání dle § 24 zákona č. 96/2004 Sb., Certifikát Vojtovy metody
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Purkyňova 446, Náchod, 54701, Česko
mzda, plat (hrubý):32 920 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: zaměstnanecké benefity a čtvrtletní odměny, stabilizační odměna atd.

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Oblastní nemocnice Náchod a.s., IČ: 26000202
datum zveřejnění nabídky práce:23. 01. 2023

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Eva Jará, odborný referent PaM
telefon:728 215 931
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Oblastní nemocnice Náchod u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 32 920 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Dovolená navíc, Jiné výhody: zaměstnanecké benefity a čtvrtletní odměny, stabilizační odměna atd., ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Purkyňova 446, Náchod, 54701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.