Směnoví mistři / Mistři a příbuzní pracovníci v textilní a kožedělné výrobě a v obuvnictví

FirmaBekaert Textiles CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 33 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-18:00 h x 18:00-6:00 h).

Náplň práce:
zodpovědnost za předání (resp. přebírání) směn, zodpovědnost za teoretické i praktické školení členů směnového týmu v oblasti náplně práce daných pracovních pozic a pracovních postupů, kontrola dodržování náplně (popisu) práce u jednotlivých pracovních pozic a pracovních postup, řízení, koordinace a rozdělování pracovních úkolů směnového týmu pletárny (kontrola plnění daných úkolů), komunikace s vedoucím pletárny a plánování výroby o probíhající směně, přestavby pletacích strojů (změna nastavení/konstrukce stroje), opravy pletacích strojů, odstraňování závad a chyb pletení, při změně zakázky provést nastavení pletacího stroje dle technického listu (zodpovědnost za korektní spuštění zakázky do výroby), neustálá průběžná kontrola kvality pleteného materiálu a výrobního procesu, úzká spolupráce s technickou podporou pletárny a oddělením údržby na řešení technických problémů a závad na oddělení pletárny.

Požadujeme:
středoškolské vzdělání v oblasti textilního průmyslu, praxe na pozici "směnoví mistři", nejméně 1 rok zkušeností s koordinací týmu alespoň 5 zaměstnanců, praktická znalost principů výroby pletených látek a procesu strojového pletení, základní PC dovednosti, dobrý zdravotní stav zraku, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, pravidelná docházka, schopnost týmové práce, organizační schopnosti, dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme:
stravenkový paušál, dovolená navíc, sportovní aktivity. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-12:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Skandinávská ul., 352 01 Aš - za Petainerem (čtvrtek 8:00-12:00 h).

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC, základní PC dovednosti
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Aš, 35201, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 33 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Bekaert Textiles CZ s.r.o., IČ: 27962369
datum zveřejnění nabídky práce:23. 11. 2022

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Táňa Blažková, HR specialist
telefon:778773116
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Bekaert Textiles CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 33 000 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Aš, 35201, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.