Logistik, operátor/ka skladu / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaMDL s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda130 Kč až 160 Kč / hod.

Popis pozice: řízení zásob, balení materiálu, příjem a výdej materiálu, zboží. Jelikož je balení hotových výrobků posledním krokem výroby, je důležité vše řádně zaevidovat do potřebných dokumentů. Zkušenosti s měřením výrobků a záznamem do výrobního příkazu jsou důležité. K manipulaci s materiálem je potřebné oprávnění k řízení VZV. Oprávnění je možné doplnit u zaměstnavatele. Pracovní pozice vyžaduje flexibilní pracovní zapojení.

Požadavky:
uchazeč by měl být schopný používat počítač k zadávání dat do systému. Technické vzdělání v oboru kovoobrábění a znalosti skladování jsou výhodou.
Výhody: 3.000,- náborový příspěvek po zk. době, 300,- Kč příspěvek na penzijní pojištění. Kontakt: telefonicky 7-15.30, e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Libina 814, 78805, Česko
mzda, plat (hrubý):130 Kč až 160 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2022
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody

jméno zaměstnavatele:MDL s.r.o., IČ: 61973131

kontaktní osoba:Tomáš Potěšil DiS.
telefon:583233258
e-mail:[email protected]