OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

FirmaLUKOV Plast spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 480 Kč až 25 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Zámecká 191, 463 43 Český Dub a Ještědská 37, 460 07 Liberec
Obsluha strojů a montážních zařízení, odebírání a kontrola kvality výrobků, jejich uložení do obalu. Průběh výroby zadáváte do elektronického systému a vyplňujete dokumentaci. Udržujete pořádek, předáváte pracoviště v pořádku další směně. S námi pracujete v malých týmech, kde vás všemu naučí, v čistém a moderním prostředí. Práce je lehká, výrobky mají nízkou hmotnost. Na některých pracovištích je možná práce v sedě. Dostanete od nás pracovní oděv a lehkou pracovní obuv, nástroje, ochranné pomůcky. Od vás chceme spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost, dodržování pracovních postupů, ochotu učit se novým věcem a aktivní spolupráci v týmu.
Zaměstnanecké výhody: průměrná měsíční mzda po zapracování 20.000,- Kč. Možnost požádat o pravidelnou výplatu zálohy na mzdu. Vlastní jídelna, výběr ze čtyř jídel. Z ceny menu 75,- Kč platíte jen 35,- Kč. K tomu můžete získat další výhody navíc: příspěvek na dopravu, po roce zaměstnání penzijní spoření a týden dovolené navíc, stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání aj. V případě potřeby zajistíme ubytování a dopravu do zaměstnání.
Hlásit se e-mailem nebo osobně

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zámecká 191, Český Dub, 46343, Česko
mzda, plat (hrubý):21 480 Kč až 25 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování
  • Podnikové stravování

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:LUKOV Plast spol. s r.o., IČ: 25023063
počet volných pracovních míst:19
datum zveřejnění nabídky práce:20. 01. 2023
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
  • cizince

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Klára Hlaváčková
telefon:488 881 142, 800 023 004 pro ČR
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma LUKOV Plast u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 21 480 Kč až 25 000 Kč ; Benefity a výhody: Ubytování, Podnikové stravování, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Zámecká 191, Český Dub, 46343, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.