OBSLUHA KOVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaB R U K O V , spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda21 360 Kč až 30 000 Kč

CZ-ISCO: 72237 Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
OBSLUHA KOVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ
- Místo výkonu práce: B R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská č.p. 168, 503 03 Smiřice
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Náplň práce:
práce na strojních zařízeních (ohraňovací lis, strojní pilka, obsluha CNC plasmy)

Nabízíme:
příspěvek na stravování, možnost zaučení v oboru pro nové kolegy/kolegyně
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00)
- Kontaktní osoba: pí. Ing. Aneta Pourová, tel. č.: 720 960 069, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):21 360 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:B R U K O V , spol. s r.o., IČ: 49285891
počet volných pracovních míst:23
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Aneta Pourová
telefon:720 960 069
e-mail:[email protected]