Pracovník masné výroby / Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

FirmaSTEINEX a.s.
ÚvazekHPP
Mzda18 000 Kč až 25 000 Kč

První kontakt: e-mailem nebo osobně po domluvě (Zámecká 13, 664 34 Kuřim, 9-14h)

Vaším úkolem bude:
- dle pokynů nadřízeného zajistit plynulou výrobu a odbyt našich výrobků
- obsluha moderních strojů a zařízení
- pracovní zařazení dle Vašich schopností a výrobních požadavků
- jde o práci ve 2-směnném provozu (5:30-13:15 a 13:00-21:15 hod.)

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti
- práci v novém moderním pracovišti
- víkendy a svátky volno
- pravidelný příjem
- příspěvek na stravování
- bonus za docházku
- možnost nákupu firemních produktů za firemní ceny

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, bonus za docházku, možnost nákupu firemních produktů za firemní ceny

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Zámecká 13, 664 34 Kuřim

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2021
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:STEINEX a.s., IČ: 29375134
počet volných pracovních míst:23
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Lucie Desová
telefon:733 735 558
e-mail:[email protected]