Stavební dělník / Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

FirmaRFR Trade s.r.o.
AdresaPetrovice 108, 403 37 Petrovice u Ústí n.Labem
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Petrovice 108, okres Ústí nad labem.

Náplň práce:
pokládka dlažby, kamenické práce, montáž vodovodního a kanalizačního potrubí, práce s obklady ,příprava pro fasády.

Požadujeme:
základní vzdělání, ŘP skup. T,B,C výhodou.

Nabízíme:
mzdu 25 000 - 30 000,- Kč.,
Kontakt: telefonicky od 07:00 do 18:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:RFR Trade s.r.o.- provozovna, Petrovice 108, 403 37 Petrovice u Ústí n.Labem
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 11. 2019

jméno zaměstnavatele:RFR Trade s.r.o., IČ: 64650308
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Stavebnictví

kontaktní osoba:Patrik Doležal
telefon:+420 602 420 450