Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl / Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

FirmaZEPRIS s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda19 600 Kč až 21 600 Kč

Popis nabídky práce:

MVP: Mezi vodami č.p. 639/27, Praha 4
Kontaktovat e-mailem: [email protected]
- schopnost samostatné práce
- zodpovědnost a spolehlivost
- fyzická zdatnost
- časová flexibilita
- výpis RT
- svářečský průkaz Z-U/ C-U výhodou
- praxe v pokládce a montáži venkovního potrubí výhodou

Náplň práce:

- pokládka potrubí, montáž, práce se stavební četou při opravách nebo nové výstavbě ing. sítí.
Zaměstnanecké výhody: hrazené ubytování, zajímavé finanční ohodnocení, jistota stabilní firmy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné/cestovní náhrady, pravidelné školení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mezi vodami 639/27, Praha - Modřany, 14300, Česko
mzda, plat (hrubý):19 600 Kč až 21 600 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ZEPRIS s.r.o., IČ: 25117947
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

kontaktní osoba:Markéta Miserová
e-mail:[email protected]