Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - noční porodník / Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

FirmaLIPRA PORK, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda17 600 Kč až 19 500 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce:
provoz Libichov - pošta Luštěnice

Prvotní kontakt: tel.: 602 125 971, e-mail: [email protected] nebo osobně

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav
- dobrá pracovní morálka a flexibilita
- kladný a přívětivý přístup k zacházení se zvířaty

Náplň práce:

- práce se zvířaty - krmení, ošetřování, manipulace se zvířaty, evidence
- pro muže - drobná údržba
- mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s výrobou

K základní mzdě je vyplacena pohyblivá složka mzdy, a to na základě výkonnosti.

Zaměstnanecké výhody: Zaměstnání ve stabilní společnosti, penzijní připojištění, stravenky, volnočasové benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dobrovice, Česko
mzda, plat (hrubý):17 600 Kč až 19 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:noční provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:LIPRA PORK, a.s., IČ: 46356118
počet volných pracovních míst:7
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Ing. Lenka Palivcová
telefon:602 125 971
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:provoz Libichov - pošta Luštěnice