STROJNÍK/-ICE - OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ / Obsluha zemních a příbuzných strojů

  • ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným - pracoviště Slavoňov, Slavoňov 82, 549 01 Nové Město nad Metují 1
  • HPP
  • 22 500 Kč až 25 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce:
řízení a základní údržba stavebních strojů a strojního zařízení; mimo stavební sezonu opravárenské a údržbářské práce; základní týdenní hodinový fond 37,5 hod.; ve stavební sezoně práce po celé ČR; pracovní doba ve stavební sezoně může být upravena dle pracovních a klimatických podmínek.

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B, C; profesní průkaz, strojnický průkaz.

Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, zajištění dopravy do zaměstnání, příspěvek na stravu, podpora a zajištění dalšího vzdělávání, mimořádné odměny ve stavební sezoně.

Kontakt - Bc. Kubečková Jitka, tel.: 607 913 024 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: kubeckovaj@zba.cz (zaslání životopisu).

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Obsluha stavebních strojů, strojnický průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným - pracoviště Slavoňov, Slavoňov 82, 549 01 Nové Město nad Metují 1
mzda, plat (hrubý):22 500 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravu, podpora a zajištění vzdělávání atd.
  • Jízdní výhody: zajištění dopravy do zaměstnání
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené

jméno zaměstnavatele:ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným, IČ: 25296787
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Stavebnictví
  • Výroba a provoz
  • Doprava

kontaktní osoba:Bc. Jitka Kubečková
telefon:+420 607 913 024(od07:00hod.do15:00hod.)
e-mail:kubeckovaj@zba.cz