Pomocní kuchaři

FirmaARAMARK, s.r.o.
Adresatř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav
ÚvazekHPP
Mzda16 000 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 601 142 998, e-mail: jana.brozkova@aramark.cz

Pro naše firemní restaurace v areálu Škoda Auto, přijmeme zaměstnance na pozici pomocný kuchař/ka.

Náplň práce:
spolupráce při vaření hotových jídel a minutek, a jejich následný výdej.

Požadujeme:
schopnost být součástí týmu, praxe výhodou.

Nabízíme:
HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů..

Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na parnerské produkty, školení.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:ARAMARK, s.r.o.- centrální kuchyně Aramark, ŠKODA AUTO a.s., tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:01. 02. 2021

jméno zaměstnavatele:ARAMARK, s.r.o., IČ: 45794707
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jana Brožková
telefon:+420 601 142 998
e-mail:jana.brozkova@aramark.cz