Pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek / Úředníci ve skladech

  • JIPOSTAV, spol. s r.o.- pracoviště, Nádražní 1748, 396 01 Humpolec
  • VPP
  • 9 900 Kč

Popis nabídky práce:

Vhodné pro OZP !

Náplň práce:
příjem a příprava zboží (obuv, drogerie, textil).
Dle domluvy možnost práce na 6 nebo 8 hodin denně.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz, výhodou
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:JIPOSTAV, spol. s r.o.- pracoviště, Nádražní 1748, 396 01 Humpolec
mzda, plat (hrubý):9 900 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019

jméno zaměstnavatele:JIPOSTAV, spol. s r.o., IČ: 26035359
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Administrativa
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Alena Palánová
telefon:+420 775 140 313
e-mail:jipostav@seznam.cz