Nabídka práce v obci Žižice

2 aktuálních volných míst

  • Pomocný pracovník/ce v zemědělství

    Náplň práce: - práce ve skladu v zemědělské výrobě, - přebírka ovoce a zeleniny, - balení ovoce a zeleniny, - příležitostná práce na poli a sadu. Kontakt Po - Pá 7:00- 15:30 hod. telefonicky viz výše.

  • Učitel/ka v MŠ

    Nabízíme: závodní stravování, podporu dalšího vzdělávání. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis na e-mailovou adresu.

  • Kuchař/ka

    Požadujeme: praxi na pracovišti hromadného stravování, znalost současných kuchařských technologií, receptur a postupů, pozitivní vztah ke zdravému vzdělávání výhodou. Nabízíme: závodní stravování, podporu dalšího vzdělávání. Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 7:00 - 13:00 hod. V případě zájmu zašlete, prosím, životopis na e-mailovou adresu ...

Najděte si práci v obci Žižice v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Žižice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Žižice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nabízená mzda se pohybuje od 20 000 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Žižice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Žižice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 20 000 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Žižice hledají zaměstnance tyto firmy: Mateřská škola Žižice, okres Kladno (2), Karel Dryák (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Učitelka v mateřské školce (MŠ) (1), Kuchař (1), Dělník (1).