Nabídka práce v obci Želechovice nad Dřevnicí

7 aktuálních volných míst

 • Pracovníci úklidu

  Hledáme pracovnici na úklid čerpací stanice. Jedná se o úklid vnitřních i venkovních prostorů, naskladňování zboží. Místo výkonu práce Zlín - Lípa. Místa jsou vhodná pro seniory, studenty, ženy na MD i jako přivýdělek k HPP.

 • Obsluha CNC stroje v kovovýrobě

  PRACOVIŠTĚ - AREÁL BÝVALÉHO SVITU BUDOVA Č. 81B Náplň práce: obsluha CNC stroje, při postupném zaučování se - měření, čtení technické dokumentace, seřízení stroje, korekce nástroje Požadavky: částečná technická způsobilost, jedná se o kovoobrábění, chuť učit se a pracovat Osobně - 81.budova areálu bývalého Svitu od 6hod. - 15hod. ...

 • Obsluha CNC stroje v kovovýrobě

  Náplň práce: obsluha CNC stroje, při postupném zaučování se - měření, čtení technické dokumentace, seřízení stroje, korekce nástroje Požadavky: částečná technická způsobilost, jedná se o kovoobrábění, chuť učit se a pracovat Osobně - 81.budova areálu bývalého Svitu od 6hod. - 15hod.

 • Operátor obráběcího sroje

  PRACOVIŠTĚ - AREÁL BÝVALÉHO SVITU BUDOVA Č. 81B Náplň práce: obsluha CNC obráběcího stroje, měření, korekce nástrojů Požadavky: částečná technická způsobilost Osobní návštěva na pracovišti 6-15 hod.

 • Dělníci na opravy dřevěných palet

  Náplň práce: opravy dřevěných palet a jejich manipulace, práce s pilou, hřebíkovačkou, Telefonicky 8-15 hod.

 • Dělník pilařské výroby

  Hledáme dělníka do pilařské výroby. Možnost kariérního růstu. Nástup možný ihned.

 • Zámečnické práce, kovovýroba

  Náplň práce: jedná se o pozici v dělnické profesi pro základní zámečnické práce, lisování plechů, případně obsluha strojů. Požadavky: vyučení v oboru vítáno, ale není podmínkou. Výhody: možnost platového růstu, čerpání zaměstnaneckých bonusů, prémie, stravenky

Najděte si práci v obci Želechovice nad Dřevnicí v okrese Zlín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Želechovice nad Dřevnicí nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Želechovice nad Dřevnicí nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 28 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.