Nabídka práce v obci Želechovice nad Dřevnicí

5 aktuálních volných míst

 • Truhláři / Stolaři

  Hledáme posilu do našeho stávajícího týmu. Jedná se o kompletaci nábytku a montáž. Požadujeme: samostatnost, zručnost a flexibilitu. ŘP - výhodou. Po zapracování finanční odměny. V případě zájmu kontaktujte telefonicky (kdykoliv během dne).

 • Řidiči vysokozdvižných vozíků

  Dřevozpracující společnost Pila Pešl, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici řidič vysokozdvižného vozíku. Požadujeme minimálně SOU s výučním listem, zkušenosti s obsluhou VZV, zodpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu. Řidičský průkaz skupiny C výhodou. Práce je vhodná i pro ženy. Nabízíme čistou mzdu 160,-/ hod, p ...

 • Obsluha rozmítací pily

  Dřevozpracující společnost Pila Pešl, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici obsluha rozmítací pily. Požadujeme minimálně SOU s výučním listem, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu. Nabízíme: čistou mzdu 160,-/ hod, práci na dobu neurčitou, místo ve stabilním zázemí rodinné společnosti a če ...

 • Obsluha třídící linky

  Dřevozpracující společnost Pila Pešl, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici obsluha třídící linky. Náplň práce je kontrola kvality vyráběného řeziva. Požadujeme minimálně SOU s výučním listem, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu. Práce je vhodná pro muže i ženy., práci na dobu neurčitou, mí ...

 • Dělníci ve dřevozpracující výrobě

  Oprava a úprava dřevěných palet. Práce se dřevem. Důraz na kvalitu prováděné práce. Kontaktujte emailem nebo osobně. Osobní kontakt po tel. dohodě každé PO od 9 do 10 hodin - U Tescomy 245, Zlín.

Najděte si práci v obci Želechovice nad Dřevnicí v okrese Zlín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Želechovice nad Dřevnicí nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Želechovice nad Dřevnicí nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 17 000 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Želechovice nad Dřevnicí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 5 volných pracovních míst v obci Želechovice nad Dřevnicí. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 000 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Želechovice nad Dřevnicí hledají zaměstnance tyto firmy: PILA PEŠL, s.r.o. (3), Jiří Chmela (1), Agristav s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (2), Seřizovač dřevoobráběcích strojů (1), Řidič VZV (1), Truhlář (1).