Nabídka práce v obci Ždírec nad Doubravou

11 aktuálních volných míst

 • Bezpečnostní pracovník

  - práce na vrátnici - nepřetržitý provoz: 5-17 hod. a 17-5 hod. - čistý trestní rejstřík, certifikát strážný 68-008-E nebo VŠ vzdělání výhodou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Obsluha čerpací stanice

  Osobní kontakt možný po-pá 8-10 hodin.

 • Frézař kovů - obsluha konvenčních fréz

  - vyučení v oboru, praxe na konvenčních strojích výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace - samostatné zvolení technologického postupu výroby - samostatná zodpovědná práce (obrábění hliníkových dílů) - nástupní hodinová mzda dle vzdělání a praxe, přesčasy + 40 % - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchzí tel ...

 • Řidič MKD

  - jízdy do Španělska, stanoviště ve Ždírci nad Doubravou - mzda uvedena v čistém včetně diet Osobní kontakt možný po tel. domluvě.

 • Řidič dodávky s vlekem

  - stanoviště ve Ždírci nad Doubravou - jízdy Rumunsko, Bulharsko, víkendy doma - mzda uvedena v čistém včetně diet Osobní kontakt možný po tel. domluvě.

 • Vrátný (pouze pro OZZ a OZP)

  - čistý trestní rejstřík, praxe v obsluze zabezpečovacích systémů výhodou, osvědčení Strážný 68-008-E výhodou - práce převážně na vrátnici - administrativní činnost - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení 1. tel. kontakt po-pá 8-12 hod.

 • Pomocný stavební dělník

  - místo výkonu práce: celá ČR - měsíc DPP, poté prac. poměr, či práce na ŽL (dle dohody) Osobní kontakt možný po tel. dohodě.

 • Stavební dělník

  - místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod - práce na stavbách, ve výškách - osobní kontakt možný každé pondělí od 7. do 9. hodiny

 • Truhlář

  - vyučení v oboru podmínkou, praxe výhodou - prac. doba 6:00 - 14:30 hod.

 • Seřizovač

  - praxe v oboru extruze plastu podmínkou - příprava výrobních linek na výrobu plastových profilů, výroba a následná kontrola dle zadání, obsluha a údržba technického vybavení výroby - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení - osobní kontakt možný každý pátek mezi 12. a 14. hodinou

 • Ostraha supermarketu

  - prevence ztrát za pokladnami a na prodejní ploše, komunikace v interním rozhlasu - čistý výpis z rejstříku trestů, průkaz pracovníka v potravinářství a osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (nabízíme možnost získání) - osobní kontakt po předchozí tel. dohodě

Najděte si práci v obci Ždírec nad Doubravou v okrese Havlíčkův Brod. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Ždírec nad Doubravou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 11 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Ždírec nad Doubravou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru ostraha a bezpečnost. Nejvyšší nabízený plat je 43 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.