Nabídka práce v obci Ždírec nad Doubravou

7 aktuálních volných míst

 • Slévárenský dělník

  - spolehlivost, manuální zručnost - práce související s výrobou odlitků - formováním, tavením, odléváním a broušením - prac. doba 6:00- 14:30 hodin Osobní kontakt možný každé pondělí 10-12 hodin.

 • Seřizovač

  - praxe v oboru extruze plastu podmínkou - příprava výrobních linek na výrobu plastových profilů, výroba a následná kontrola dle zadání, obsluha a údržba technického vybavení výroby - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný každý pátek 13-15 hodin.

 • Obsluha čerpací stanice

  - příjemné vystupování, spolehlivost - příprava bistra, prodej na pokladně, doplňování zboží, úklidové práce, příjem zboží od dodavatelů, tankování vozidel LPG - otevírací doba nepřetržitá - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Dělník ve výrobě plastových oken

  - manuální zručnost, fyzická zdatnost, výhodou praxe ve výrobě oken - práce s pilou na železo a plasty, řezání rámů oken a jejich skládání, práce s plasty, vložení železné výztuhy do rámu okna, skládání celého rámu a navrtání kování a klik, vložení skleněné výplně do rámu okna Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. ...

 • Provozní chemik

  - vzdělání v chemickém oboru - obsluha automatické linky, provádění chemické analýzy, vedení skladu chemikálií, obsluha neutralizační stanice, odmašťovacího stroje a destilační kolony, kalibrace pH sondy, konduktometry - 12 hodinové směny 6-18 hod. (krátký a dlouhý týden) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. ...

 • Uklízeč/ka (pouze pro OZP)

  - úklid čekárny železniční stanice a budovy drah, WC a venkovní úklid nástupiště - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě!!!

 • Pomocný stavební dělník

  - místo výkonu práce: celá ČR Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.