Nabídka práce v obci Zápy

6 aktuálních volných míst

 • Zdravotní sestra, zdravotní asistent

 • Automechanik

  Upřesňující údaje: Vyučení v oboru Výhodou je praxe na pozici automechanika osobních i nákladních aut, autotronika, diagnostika apod. Ochota pracovat v dvousměnném provozu Řidičský průkaz sk. B, příp. C Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované stravování ve firemní jídelně, pojištění odpovědnosti, příspěvek na volnočasové aktivitty, jazyko ...

 • Ostraha prodejny Tesco

  Upřesňující údaje: Náplň práce: strážní a detektivní činnost, práce i na CCTV, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem. Požadujeme: čistý výpis z Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné ...

 • Koordinátor

  Upřesňující údaje: Příprava a vedení pracoviště, koordinace zakázek, zaškolení operátorů, manipulace s materiálem,... Zaměstnanecké výhody: - stravenky, benefity, karta Benefit Plus

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

 • Expediční pracovník

Najděte si práci v obci Zápy v okrese Praha - Východ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Zápy nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Zápy nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 55 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Zápy volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst v obci Zápy. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 55 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Zápy hledají zaměstnance tyto firmy: NAPROFSTAV s.r.o. (1), RAMA BOHEMIA, a.s. (1), HOLLEN CZ s. r. o. (1), Protektia s.r.o. (1), Hoffmann a Žižák spol. s r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavební dělník na stavbě (1), Balič, Balička balíků (1), Mistr výroby, Vedoucí provozu ve výrobě (1), Bezpečnostní pracovník ostrahy (1), Automechanik, Autoopravář (1).