Nabídka práce v obci Vystrkov

4 aktuálních volných míst

 • Řidič pro úsek nadrozměrné přepravy

  Náplň práce: řidič tahače s přívěsem na přepravu nadrozměrných nákladů, manipulace s převáženým nákladem, zodpovědnost za kontrolu a stav svěřeného vozidla, vedení evidence o vykonané práci. Požadujeme: praxe v nákladní autodopravě, flexibilita. Nutný telefonický kontakt předem!

 • Technik úseku nadrozměrné přepravy

  Náplň práce: plánování servisních prohlídek a STKvozidel, stahování dat z tachografů a karet řidičů, doprovod nadrozměrných nákladů. Požadujeme: vzdělání technického směru, praxe v nákladní autodopravě, základní znalost práce na PC (běžné administrativní programy). Nutný telefonický kontakt předem!

 • Automechanik nákladních automobilů

  Požadujeme: vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru, manuální zručnost, zkušenost s diagnostickými přístroji, časovou flexibilitu. Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení odpovídající výkonu, stravenky, příspěvek na dopravu, firemní akce.

 • Obsluha čerpací stanice

  Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu. Nástup možný ihned!

Najděte si práci v obci Vystrkov v okrese Pelhřimov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Vystrkov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Vystrkov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.