Nabídka práce v obci Vysoký Újezd - Beroun

19 aktuálních volných míst

 • POMOCNÍ KUCHAŘI - Kontakt: telefonicky, osobně či e-mailem.

  Informace na www.localevysokyujezd.cz. Kontakt: telefonicky, osobně či e-mailem.

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Jedná se o fyzicky náročnou práci, po dohodě možnost práce v sobotu a neděli. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 14:00-16:00) či e-mailem.

 • PIZZAŘ/PIZZAŘKA - PIZZA NAPOLETANA - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Povolení k zaměstnání dle §97 d). www.localevysokyujezd.cz. Požadujeme praxi s přípravou pizzy (klasická římská nebo neapolská pizza), Čj není podmínkou. Zaměstnanecké výhody: bonusy, jídlo s výraznou slevou. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • POMOCNÍ KUCHAŘI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Povolení k zaměstnání dle §97 d). www.localevysokyujezd.cz. Zaměstnanecké výhody: bonusy, jídlo s výraznou slevou. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - Kontakt: telefonicky.

  Další informace: ranní směna od 4:00 hodin, odpolední od 15:00 hodin. Pracoviště VKK Kozolupy. Stravenky, zajištěné ubytování. Kontakt telefonicky. (Po-Pá 7:00-15:00).

 • CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - Kontakt: telefonicky (7:00-15:00)

  Další informace: ranní směna od 4:00 hodin, odpolední od 15:00 hodin. Stravenky, zajištěné ubytování. Kontakt telefonicky.

 • Zámečník, dělník/dělnice

  Mzda dle dohody, kontakt přes e-mail či přes tel. (7:00hod - 16:00hod.)

 • CHŮVA V DOMÁCNOSTI - Kontakt: e-mailem.

  Požadujeme: Anglický jazyk plynně, péče o dítě dle potřeby rodiny. Úklid domácnosti, zahrady, příprava jídla, procházky s dítětem. Minimálně 10 let praxe na podobné pozici. Kontakt: e-mailem.

 • OBKLADAČI - PODLAHÁŘI - Kontakt: e-mailem.

  Kontakt: e-mailem.

 • Operátoři stáčecího stroje

  Nástup ihned. Nabízíme: ubytování. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • Švadleny

  Náplň práce: práce na šicí dílně při výrobě obalů na hudební nástroje. Kontakt: e-mailem, telefonicky (PO - PÁ 8:00-16:00) či osobně.

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky

  Kontakt: telefonicky (ÚT, ČT: 10:00 - 13:00)

 • GREENKEEPEŘI - Kontakt: e-mailem.

  Požadujeme: minimálně 3 roky praxe v oboru, znalost praxe v ovládání golfových vřetenových a bubnových sekaček, angličtina slovem i písmem na pracovní úrovni (3), fyzická zdatnost. Kontakt: e-mailem.

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY A ÚDRŽBY BUDOV - Kontakt: telefonicky (Po-Pá 14:00-16:00), e-mailem.

  Jedná se o fyzicky náročnou práci, po dohodě možnost práce v sobotu a neděli. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 14:00-16:00), e-mailem.

 • Pracovníci v zemědělství

  Náplň práce: zahradnické a školkařské a speciální sadařské práce, práce se zemědělskou technikou a opravy speciálních strojů, údržba závlahových systémů a jejich budování, opravy a údržba čerpadel, foliovníků, stavba a údržba zakládek pro rostlinný materiál. Kontakt telefonicky

Najděte si práci v obci Vysoký Újezd - Beroun v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Vysoký Újezd - Beroun nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 19 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Vysoký Újezd - Beroun nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Vysoký Újezd - Beroun volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 19 volných pracovních míst v obci Vysoký Újezd - Beroun. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Vysoký Újezd - Beroun hledají zaměstnance tyto firmy: GOLFGROUP s.r.o. (5), Zemědělské družstvo Mořina (3), Šiba s.r.o. (2), DANĚ A FINANCE, spol. s r.o. (2), Pavel Caizl (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Chovatel, Ošetřovatel zvířat (3), Pomocný kuchař (3), Stavební dělník (3), Kuchař (2), Zahradník (2).