Nabídka práce v obci Všenory

7 aktuálních volných míst

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

 • Stavební a provozní elektrikáři

  možnost ubytování

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

 • Bowler

  Obsluha bowlingu a jeho drobné opravy. Vše zaučíme.

 • Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků

  Děláme kompletní interiéry od návrhu až po realizace, jsme rodinná firma s tradicí od roku 1925. - Náplň práce: lakování nábytkových dílců - Požadujeme: praxe min. 2 roky, preciznost, týmového ducha, samostatnost, ochotu pracovat a učit se nové věci - Práce na plný úvazek - Pracoviště: Všenory - na trase vlaku Praha-Beroun (3 min. pěšky od vlakové ...

 • Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

  Děláme kompletní interiéry od návrhu až po realizace, jsme rodinná firma s tradicí od roku 1925. - Hledáme truhláře, odborníka v oboru s minimální praxí 3 roky - Náplň práce: precizní výroba atypických interiérů + montáže. - Praxe v lakování - výhodou - Předchozí práce s nábytkem na míru - výhodou - Práce na plný úvazek (možnost také práce na ŽL) - ...

 • Pomocníci v kuchyni

Najděte si práci v obci Všenory v okrese Praha - Západ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Všenory nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Všenory nejčastěji hledají zaměstnance v oboru řemeslné a manuální práce. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Všenory volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst v obci Všenory. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Všenory hledají zaměstnance tyto firmy: TWINKLE, s.r.o. (3), BV studio - interiéry s.r.o. (2), Krijcos CS, a.s. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavební dělník (2), Truhlář (1), Lakýrník (1), Elektrikář (1), Dělník (1).