Nabídka práce v obci Vrchotovy Janovice

3 aktuálních volných míst

 • Ostatní pomocné práce ve výrobě

  Pracoviště: Vrchotovy Janovice Pomocné zámečnické práce, zaučení na pracovišti. První kontakt e-mailem.

 • Pracovníci ŽV - stájníci, krmiči

  Pracoviště: areál zemědělské farmy Vrchotovy Janovice Řidičský průkaz skupiny T nutný. Časová flexibilita, samostatnost i schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, kladný vztah k práci se zvířaty. Nabízíme: příspěvek na stravování První kontakt: telefonicky, e-mailem

 • Učitel/ka pro 2. stupeň - TV, PČ, případně florbalový kroužek

  První kontakt: telefonicky, e-mailem

 • Pedagogové - učitelé na II. stupni ZŠ - výuka FYZIKY

  Výuka na druhém stupni základní školy - FYZIKA. Kvalifikační předpoklady - aprobace. Nabízíme: dobré pracovní prostředí v mladém kolektivu, čerpání prostředků FKSP, studijní volno, odborný růst První kontakt: e-mailem

 • Provozní pracovník

  Pracoviště: Sedlečko 6, Vrchotovy Janovice Požadavky na kandidáta: - spolehlivost, pečlivost, přesnost, estetické cítení, ochota učit se nové dovednosti - Praxe výhodou První kontakt: e-mailem Jedná se o Porgram kvalifikovaný zaměstnanec

Najděte si práci v obci Vrchotovy Janovice v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Vrchotovy Janovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Vrchotovy Janovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru vzdělávání a personalistika. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Vrchotovy Janovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Vrchotovy Janovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Vrchotovy Janovice hledají zaměstnance tyto firmy: Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice (2), Imaginox a.s. (1), Všeobecný lékař Posázaví s.r.o. (1), Vacek agro s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Učitel na základní škole (2), Dělník (1), Hospodyně (1), Chovatel, Ošetřovatel zvířat (1).