Nabídka práce v obci Veřovice

3 aktuálních volných míst

  • TIPOperátor výroby - kompletace forte žebříků (125 - 130 Kč/hod)

    - jedná se o práci v malé firmě, v přátelském kolektivu. - náplň práce: montáž forte žebříků, vrtání, skládání, kompletování, balení apod. Pracovní doba: 2-3 směnný provoz (7,5 hodinové směny + 30 minut přestávka) s volnými víkendy. - Místo výkonu práce: Veřovice (kousek od Kopřivnice). Požadujeme: dobrý zdravotní stav, spolehlivost a chuť pra ...

  • TIPSkladník s platným průkazem VZV (125 - 130Kč/hod)

    Náplň práce: dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu, balení materiálu, obsluha VZV apod. Pracovní doba: 2-3 směnný provoz od pondělí do pátku s volnými víkendy (7,5 hodinové směny + 30 minut přestávka). Požadujeme: Zkušenosti ve skladu, platný průkaz VZV výhodou, dobrý zdravotní stav, spolehlivost a chuť pracovat ...

  • Číšník/servírka

    z: 17.6.2019, a: 30.8.2019 Praxe v oboru vítána Pracovní poměr možný i na zkrácený úvazek Info na telefoně 556 857 188, denně po 11 hod.

Najděte si práci v obci Veřovice v okrese Nový Jičín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Veřovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Veřovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.