Nabídka práce v obci Veltrusy

4 aktuálních volných míst

 • Prodavač/ka masa a uzenin

  - nabízíme podnikové stravování Kontakt: telefonicky 8:00 - 16:00 pondělí až pátek,osobně pondělí až pátek 8:00- 17:00

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Náplň práce: - manipulace se základním materiálem pro výrobu plastových prvků - nakládka a vykládka materiálu - organizace materiálu ve skladu - příprava materiálu do výroby - provádění inventur - práce v jednosměnném provozu Požadujeme: - minimálně střední vzdělání (vyučen) - praxe ve výrobním podniku na pozici skladník výhodou - oprávnění na obs ...

 • Dělníci do výroby plastových oken

  Náplň práce: - práce ve výrobě plastových oken - manipulace s břemeny - kontrola odvedené práce - práce pouze v jednosměnném provozu Požadujeme: - vzdělání min. vyučen, technického směru-výhodou - manipulace a průkaz VZV výhodou - praxe ve výrobě-výhodou - manuální zručnost, samostatnost a odpovědnost - dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost - och ...

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, zodpovědnost, zkušenosti, řidičský průkaz sk.B výhodou Kontakt: e-mailem

Najděte si práci v obci Veltrusy v okrese Mělník. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Veltrusy nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Veltrusy nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 27 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Veltrusy volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst v obci Veltrusy. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 27 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Veltrusy hledají zaměstnance tyto firmy: PKS okna a.s. (2), GOD Company s.r.o. (1), Václav Kohout (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavební dělník na stavbě (1), Obsluha výrobních strojů (1), Skladník (1), Prodavačka potravin (1).