Nabídka práce v obci Velký Újezd

3 aktuálních volných míst

  • Číšník/servírka

    Pracoviště: Penzion Myslivna, Olomoucká č.p. 163, Velký Újezd. Požadavky: ŘP sk. B, zkušenosti v oboru číšník/servírka. Zaměstnanecké výhody: ubytování a stravování. První kontakt je možný POUZE mailem.

  • Pokladní

    Místo výkonu práce: dálniční čerpací stanice Shell - Velký Újezd (rychlostní komunikace R 35 - směr Ostrava, 10km od Olomouce). Kontakt je možný telefonicky od 8:00 - 20:00 hod., mailem nebo osobně na pracovišti od 8:00 - 13:00 hod. Obsluha zákazníků na pokladně v nepřetržitém 12 hodinovém provozu. 2 pokladní na směně. Vhodné i pro absolventy. Prac ...

  • Kuchař/ka v restauraci

    Pracoviště: Na Kamenici č.p. 55, Velký Újezd. Nástup možný ihned. Požadavky: praxe v oboru. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 8:00 - 15:00 hod.

Najděte si práci v obci Velký Újezd v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Velký Újezd nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Velký Újezd nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nejvyšší nabízený plat je 33 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.