Nabídka práce v obci Velký Újezd

2 aktuálních volných míst

  • Projektant staveb

    Pracoviště: Olomoucká č.p. 15, Velký Újezd. První kontakt je možný POUZE emailem. Pracovní doba: pružná, částečně homeoffice (po zapracování možno až 90%). Náplň práce: samostatné návrhy technických řešení (zpracování části PD v cad programu, dopracování DUR do podrobnosti DSP); měření staveb, kompletace projektů a další související práce. Požadav ...

  • Traktorista/traktoristka - ošetřovatel/ošetřovatelka skotu

    Pracoviště: Varhošťská č.p. 16, Velký Újezd. Nástup možný ihned. Požadavky: ŘP sk. T, zkušenost s prací se zvířaty. Prac. doba: 7:00 - 15:00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Najděte si práci v obci Velký Újezd v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Velký Újezd nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Velký Újezd nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.