Nabídka práce v obci Velký Týnec

3 aktuálních volných míst

  • Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

    Čínská restaurace potřebuje pro zajištění provozu pomocné kuchaře/kuchařky se znalostí originální čínské kuchyně. První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - ÚT od 10:00 do 11:00 nebo e-mailem.

  • Pomocný kuchař/kuchařka

    Pracoviště: Restaurace Running Sushi Wasabi, Olomoucká č.p. 90, Velký Týnec. Nová čínská restaurace potřebuje pro zajištění provozu pomocné kuchaře/ky se znalostí originální čínské kuchyně, znalost čínského jazyka výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravování zdarma. První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - ÚT od 10:00 - 11:00 hod. nebo mailem. ...

  • Pomocní kuchaři

    Jedná se o práci v asijské restauraci (čínský a vietnamský kolektiv). Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 14:00 hod do 18:00 hod.

Najděte si práci v obci Velký Týnec v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Velký Týnec nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Velký Týnec nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 20 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Velký Týnec volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Velký Týnec. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 20 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Velký Týnec hledají zaměstnance tyto firmy: WEI YANG s.r.o. (2), DA FU HAO s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Pomocný kuchař (3).