Nabídka práce v obci Velké Přítočno

6 aktuálních volných míst

 • Řidič/ka C+CE /servisní technik

  Poždujeme: - ŘP sk. C+CE, - platný profesní průkaz pro přepravu zakázek mezi Českou republikou a Německem. Náplň práce: - rozvoz zakázek mezi ČR a Německem ( práce částečně mimo domov), - vyskladnění a doplnění materiálu u zákazníků - servisní činnost. Nabízíme: - zajímavou mzdu, po zaučení možnost navýšení, - zajištěné nocování v hotelích nebo ...

 • Řidič/ka C+CE

  Poždujeme: - ŘP sk. C+CE, - platný profesní průkaz.. Náplň práce: - rozvoz zakázek v rámci ČR, - občasné přenocování. Nabízíme: - zajímavou mzdu, po zaučení možnost navýšení, - zajištěné nocování v hotelích nebo penzionech ( ne v kamionu). Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše. Adresa místa výkonu je Velké Přítoč ...

 • Pracovník obchodního oddělení ve vnitřní službě s dobrou znalostí NJ

  Poždujeme: - znalost NJ na komunikativní úrovni slovem i písmem - výhodou, - zkušenosti z oblasti telemarketingové podpory obchodu a péče o zákazníky - výhodou, - samostatnost, - orientaci na servis a péči o zákazníka, - práci na PC. Náplň práce: - telefonická péče a poradenství našich B2B zákazníků, - zpracování telefonických kampaní, - příprava ...

 • Řidič/ka sk.B

  Poždujeme: - ŘP sk. B, - průkaz VZV - výhodou. Náplň práce: - rozvoz zakázek v rámci ČR. Nabízíme: - zajímavou mzdu, po zaučení možnost navýšení. Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše. Adresa místa výkonu je Velké Přítočno č.p. 342.

 • Pomocný skladník

  Praxe ve skladu není podmínkou. Náplň práce: vychystávání zboží, manipulace se zbožím. Telefonický kontakt viz výše: Po - Pá - 8:00 - 15:00 hod. E-mailový kontakt viz výše. Osobní kontakt na uvedené adrese. - NUTNÉ PŘEDEM ZAVOLAT A DOMLUVIT SE!

 • Montážní dělníci

  Požadujeme: spolehlivost, pracovitost Telefon.kontakt: Pá 10 - 12 hod.

Najděte si práci v obci Velké Přítočno v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Velké Přítočno nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Velké Přítočno nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 17 900 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Velké Přítočno volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst v obci Velké Přítočno. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 900 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Velké Přítočno hledají zaměstnance tyto firmy: IBS Scherer Czech s.r.o. (4), AGO - SERVIS s.r.o. (1), START WORK INTERNATIONAL SE (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič nákladních vozidel (2), Montér (1), Skladník (1), Řidič (1), Administrativní pracovník (1).