Nabídka práce v obci Velké Opatovice

3 aktuálních volných míst

  • Administrativní pracovník/ce

    Naše firma vypisuje výběrové řízení na pozici administrativní pracovník/ce. Požadujeme: středoškolské vzdělání, praxe 5 let, německý jazyk slovem i písmem. Životopis s kontaktními údaji zasílejte na e-mail: info@elmart-kovo.cz nebo poštou na výše uvedenou adresu. Kontaktní osoba - Romana Tarabová tel. 728 209 880.

  • Speciální pedagog/pedagožka

    Jedná se o práci školního speciálního pedagoga v rozsahu 0,5 úvazku/týdně pro projekt EU (11 vyučovacích hodin týdně). Pracovní dobu lze rozepsat do 3 dnů. Podmínkou pro výkon činnosti je splnění kvalifikačních předpokladů v souladu se zákonem o pedagogických pracovnících - ukončené magisterské studium, obor speciální pedagogika pro učitele). Upře ...

  • Řidič mezinárodní kamionové dopravy

    ŘP sk. C+E, praxe není podmínkou. Kontakt: Ing. Pospíšil tel. 602 524 750.

Najděte si práci v obci Velké Opatovice v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Velké Opatovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Velké Opatovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.