Nabídka práce v obci Velké Hoštice

4 aktuálních volných míst

 • Mistr -ová

  *KO: Eva Pospěchová, email: personalni@charitaopava.cz. Přihlášku spolu se životopisem a motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, Přemyslovců 26, p. Pospěchová, 747 07 Opava-Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, nejpozději do 10.7. 2017. SOU/SŠ, samostatnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, kreativita, ochota uči ...

 • Řidič sk. b

  KO: Černý Lukáš, tel.: 774 744 443 - pro domluvení osobní schůzky volejte Po - Pá 8:00 - 16:00 hod., e-mail: vo.cerny@email.cz. SOU/SŠ, orientace v terénu, komunikativnost, dobrý zdravotní stav, manipulace s břemeny.

 • Prodavač -ka potravinářského zboží

  Hledáme prodavač-ku do prodejny potravin ve Velkých Hošticích.Praxe v oboru výhodou.

 • Řidič sk. c,e

  *KO: Winkler Robert, tel.: 553 764 912, e-mail: pavlina.gajdosikova@winro.cz. vzdělání nerozhoduje, dobrý zdravotní stav, jeřábnický průkaz, vazačský průkaz, obsluha VZV. Pracoviště Opava a okolí, pracovní poměr určitou do 31.12.2017, nástup ihned.

Najděte si práci v obci Velké Hoštice v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Velké Hoštice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Velké Hoštice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví a reality. Nejvyšší nabízený plat je 18 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.