Nabídka práce v obci Velké Hoštice

5 aktuálních volných míst

 • Prodavač -ka potravinářského zboží

  KO: Hahnová Věra. Životopisy posílejte e-mailem: hahn@vinohahn.cz. Možnost práce na plný i zkrácený úvazek. Vyučení v oboru a praxe výhodou.

 • Řidič sk. c,e

  *KO: Winkler Robert, tel.: 553 764 912, e-mail: pavlina.gajdosikova@winro.cz. vzdělání nerozhoduje, dobrý zdravotní stav, jeřábnický průkaz, vazačský průkaz, obsluha VZV. Pracoviště Opava a okolí, nástup ihned.

 • Pomocný dělník a řidič v uhelném skladu

  *KO: Kubín Lukáš, tel.: 739 030 072, životopis zašlete na e-mail: info@uhli-morava.cz Dobrý zdravotní stav. Pracoviště Chlebičov, nástup ihned.

 • Kuchař -ka

  KO: Poštulka Pavel, tel.: 776 567 641, e-mail: pavelpostulka@seznam.cz Chuť pracovat a učit se novým věcem, zájem o gastronomii - česká kuchyně v moderním podání. Pracoviště Velké Hoštice, nástup ihned.

 • Stavební dělník

  KO: Winkler Roman, tel.: +420 553 764 912, e-mail: info@winro.cz. vzdělání nerozhoduje, dobrý zdravotní stav, příležitostná práce ve výškách. Pracoviště Opava a okolí, nástup ihned.

Najděte si práci v obci Velké Hoštice v okrese Opava. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Velké Hoštice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Velké Hoštice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví a reality. Nejvyšší nabízený plat je 17 500 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.