Nabídka práce v obci Veleň

3 aktuálních volných míst

  • Pracovníci péče o děti v domácnostech

    Upřesňující údaje: Středoškolské vzdělání a nebo předchozí pracovní zkušenosti na podobné pracovní pozici spojené s péčí o děti Ochota bydlet společně s rodinou znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikační úrovni - slovem i písmem zdravotní stav: vhodné pro zdravé osoby Pracovní doba: 8 hodin denně, začátek vždy v 6:00 a 9:00 (sudý, lichý t ...

  • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

    Upřesňující údaje: Ruční manipulace se zbožím, výrobky, materiálem, obaly a surovinami do 15 kg hmotnosti s případným využitím jednoduchých mechanizačních prostředků ve stavebnictví.

Najděte si práci v obci Veleň v okrese Praha - Východ. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Veleň nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Veleň nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 16 400 Kč do 21 800 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Veleň volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 3 volných pracovních míst v obci Veleň. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 400 Kč do 21 800 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Veleň hledají zaměstnance tyto firmy: STAPRINC - stavby s.r.o. (1), Solta works s.r.o. (1), Principio s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Skladník (1), Stavební dělník (1), Vychovatel (1).