Nabídka práce v obci Vejprnice

10 aktuálních volných míst

 • Řidič

  Požadujeme: ŘP sk B Nabízíme: Zaškolení (referentské zkoušky) Kontakt telefonicky

 • Přípravář

  firma sídlí mezi Plzní a Vejprnicemi - Brudek 1325 (nedaleko zastávka MHD 55), předem sjednat tel. schůzku Náplň práce: Broušení nových dílů a tmelených dílů.

 • Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

  Fyzicky schopní jedinci

 • Stavební dělník

  Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

 • Dělník v elektrovýrobě

  Jedná se o úkolovou mzdu při výrobě transformátorů. Praxe výhodou. Pracovníci budou pod dohledem zapracováni na dané pozici. Nejlépe všechny informace projednat předem telefonicky a poté upřesnit termín nástupu.

 • Handler

  Fyzická zdatnost, práce s manipulační technikou - VZV Příspěvek na stravování, Cafeterie, bonusy

 • Nákupčí náhradních dílů nákladních vozidel

  Náplň práce: - NÁKUP A PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ - KOMUNIKACE S DODAVATELI A ZÁKAZNÍKY - SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ Požadujeme - ZNALOST PRÁCE S PC - Řidičský průkaz skupiny B nutný, C+E výhodou - praxe na obdobné pozici VÝHODOU - KOMUNIKATIVNOST, Spolehlivost, samostatnost, BEZÚHONNOST Nabízíme - Dobré platové ohodnocení plus bonusový systém - příspěvek ...

 • Autotronik/mechatronik nákladník aut

  Náplň práce - Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů - Prohlídky a diagnostika vozidel - Práce v dvousměnném provozu - nástup ihned Požadujeme - Vyučení v příslušném oboru, praxe v oboru výhodou - Řidičský průkaz skupiny B, C+E výhodou - Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zručnost Nabízíme - Dobré platové ohodnocení plus bonusový systém ...

 • Autoelektrikář

  Náplň práce - Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů - Prohlídky a diagnostika vozidel - Práce v dvousměnném provozu - nástup ihned Horská Katarína, tel.: 724 323 747, e-mail: [email protected] Požadujeme - Vyučení v příslušném oboru, praxe v oboru výhodou - Řidičský průkaz skupiny B, C+E výhodou - Spolehlivost, samostatnost, odpovědn ...

 • Obsluha čerpací stanice

  Nástup možný ihned Komunikativnost výhodou auto výhodou Mzda 29 000 Kč včetně příplatků

Najděte si práci v obci Vejprnice v okrese Plzeň - Sever. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Vejprnice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 10 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Vejprnice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nabízená mzda se pohybuje od 17 200 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Vejprnice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 10 volných pracovních míst v obci Vejprnice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 200 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Vejprnice hledají zaměstnance tyto firmy: TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o. (3), ROADFIN BUILDING s.r.o. (1), Zdeněk Maňák (1), FedEx Express Czech Republic s.r.o. (1), Václav Koupšet (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Automechanik (2), Stavební dělník (1), Obsluha čerpací stanice (1), Disponent (1), Lakýrník (1).