Nabídka práce v obci Uhlířské Janovice

10 aktuálních volných míst

 • Prodavač-(ka) potravinářského zboží

  Náplň práce: - obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování) - zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů Požadujeme: - samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se - vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme) - trestní bezú ...

 • Řidiči - pracovníci Technických služeb města Uhlířské Janovice

  Požadujeme: minimálně výuční list, řidičské oprávnění skupiny B,T Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní pojištění, 25 dní dovolené, 3 dny indispozičního volna, stravenky, příspěvek na dovolenou V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte v čase 7:00 - 13:00 hod. , tel.725 950 395

 • Prodavači, pomocní kuchaři

  V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo osobně na pracovišti.

 • Strojírenský dělník - soustružník

  Hledáme pracovníka do strojírenské výroby - soustružníka. Vyučení a praxe ve strojírenském, technickém oboru výhodou, svářecký průkaz a oprávnění na VZV výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, 25 dní dovolené, odměny, 13. plat. V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO - PÁ 8,00 - 14,00 hodin. ...

 • Konstruktér

  Zpracování technické dokumentace strojírenského charakteru (konstrukční a technologická) pro výrobní programy firmy, vypracovávání technologických kusovníků, stanovení spotřeby materiálu, vypracování materiálové listu. Řešení požadavků zákazníka ve fázi poptávky, komunikace se zákazníkem. Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, praxe ve strojírenství ...

 • Prodavači smíšeného zboží

  Fyzicky a časově náročná práce, znalost vietnamského jazyka výhodou. V případě zájmu pište na uvedený email, nebo se dostavte osobně na Václavské náměstí 221, Uhlířské Janovice, každý pátek od 16 do 18 hodin.

 • Prodavačky, skladníci

  Náplň práce: Pokladní, prodavačka za pultem, skladník V případě zájmu pište na níže uvedený email, volejte v čase od 7h do 15:30h nebo se zastavte osobně na prodejně - Jungmannova 150, Uhlířské Janovice, 1. patro.

 • Pomocní pracovníci obchodního provozu

  Fyzicky a časově náročná práce, znalost vietnamského jazyka výhodou. V případě zájmu pište na uvedený email, nebo se dostavte osobně na Václavské náměstí 221, Uhlířské Janovice, každý pátek od 16 do 18 hodin.

 • Lešenáři

  Požadujeme: ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, časová flexibilita, bezúhonnost, zodpovědnost. Náplň práce: lešenářské práce, práce ve výškách, montáž, demontáž lešení, podavačské práce, modifikace a úpravy lešení. V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.

 • Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

  Požadujeme: ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, časová flexibilita a bezúhonnost, zodpovědnost. Náplň práce: pokládání a opravy vyztužených betonových podlah, zdí, nádrží, sil a jiných betonových konstrukcí, výroba bednění a montáž forem pro lití betonu, cementování otvorů ve zdech nebo výztužích studní, dokončování a vy ...

Najděte si práci v obci Uhlířské Janovice v okrese Kutná Hora. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Uhlířské Janovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 10 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Uhlířské Janovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru prodej a obchod. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 35 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Uhlířské Janovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 10 volných pracovních míst v obci Uhlířské Janovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 35 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Uhlířské Janovice hledají zaměstnance tyto firmy: KOMARKOLYA s.r.o. (2), Xuân Khánh Cao (2), KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice (2), Marleku s.r.o. (1), Monika Kašparová (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Prodavačka (4), Stavební dělník (2), Dělník (1), Konstruktér (1), Dělník (1).