Nabídka práce v obci Uherský Ostroh

22 aktuálních volných míst

 • Stavební mistr

  vzdělání v oboru,praxe min. 1 rok, ŘP "B", realizace staveb včetně rozpočtů a dozoru nad kvalitou práce a materiálů

 • Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

  manuální zručnost, pečlivost a pozornost, schopnost pracovat ve výrobě, krátkodobé agenturní zaměstnání, osobní kontakt možný po tel. domluvě

 • Zámečník - svářeč

  svářeč. průkaz, 12 hod. směny, možnost ubytování v areálu firmy

 • Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

  manuální zručnost, pečlivost a pozornost, schopnost pracovat ve výrobě, možnost zařízení ubytování, osobní kontakt možný po tel. domluvě.

 • Operátor/ka výroby

  výroba překližek, prac. poměr na 1 rok s možností doby neurčité, kontakt pouze e-mailem

 • Skladník/ce ve skladu hotových výrobků

  Zkušenost s VZV výhodou. Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. Zvýhodněné stravování v areálu firmy, zvýhodněné služby mobilního operátora, mimořádné odměny. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Kontakt možný telefonicky 9 - 14 hod, nebo e - mailem.

 • Operátor mostového jeřábu

  Obsluha mostového jeřábu. Oprávnění jeřábníka podmínkou. Zvýhodněné stravování v areálu firmy, zvýhodněné služby mobilního operátora, mimořádné odměny. Prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení. Kontakt možný telefonicky 8 - 14 hod, nebo e - mailem.

 • Řidič traktoru, VZV a strojník nakladače

  ŘP,,C a T", průkaz strojníka nakladače a průkaz VZV výhodou. Zvýhodněné stravování v areálu firmy, zvýhodněné služby mobilního operátora, mimořádné odměny. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

 • Dělník - vazač bukové kulatiny

  Příprava a přeprava bukové kulatiny na další zpracování. Vazačský a jeřábnický průkaz výhodou (není nutností). Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. Zvýhodněné stravování v areálu firmy, zvýhodněné služby mobilního operátora, mimořádné odměny. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Kontakt možný telefonicky 8 - 14 hod, nebo ...

 • Operátor stroje na broušení

  Broušení překližek z bukové dýhy - obsluha stroje. Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. Zvýhodněné stravování v areálu firmy, zvýhodněné služby mobilního operátora, mimořádné odměny. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Kontakt možný telefonicky 8 - 14 hod, nebo emailem.

 • Zámečník - svářeč

  osobní kontakt možný Po - Pá: 9 - 15 hod.

 • Zedník/omítkař

  ŘP "B", man. zručnost, umění číst výkresy, praxe v oboru (min. 1 rok), práce v Uh. Hradišti a okolí, tel. domluva (po-pá 7-18 h) předem nutná.

 • Řidič/ka

  Rozvoz pečiva, ŘP,,B". Kontakt telefonicky 7:00 - 15:00 hod, osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.

 • Pomocník operátora parních kotlů

  Výhodou je vyučení v oboru opravář strojů nebo strojní zámečník a také platný průkaz svářeče pro svařování elektrickým obloukem. Zvýhodněné stravování v areálu firmy, zvýhodněné služby mobilního operátora, prac. poměr na půl roku s možností prodloužení

 • Topič parních kotlů

  obsluha parních kotlů na tuhá paliva - biomasu, 12 hod. směny, osvědčení pro obsluhu parních kotlů (PK 3 nebo PK 4) výhodou - možnost zácviku a následné kvalifikace, zvýhodněné stravování v areálu firmy, zvýhodněné služby mobilního operátora, prac. poměr na půl roku s možností prodloužení

Najděte si práci v obci Uherský Ostroh v okrese Uherské Hradiště. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Uherský Ostroh nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 22 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Uherský Ostroh nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.