Nabídka práce v obci Tršice

1 aktuálních volných míst

  • Noční vrátný / vrátná

    Družstvo invalidů s tradicí 65 let a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy recepce/vrátnice pro pracoviště v Tršicích. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a ...

  • Kuchař/ka

    Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Hledáme do našeho týmu posilu na pozici kuchař/ka. Požadujeme vyučení v oboru kuchař, vhodné i pro absolventy, dále spolehlivost, samostatnost. Nabízíme práci na plný úvazek, krátký - dlouhý týden. Náplň práce: příprava celodenní stravy pro děti a zaměstnance. Finanční ohodnocení: zařaze ...

Najděte si práci v obci Tršice v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Tršice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Tršice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nabízená mzda se pohybuje od 19 000 Kč do 19 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Tršice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Tršice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 000 Kč do 19 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Tršice hledají zaměstnance tyto firmy: Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9 (1), DIOL družstvo (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (1), Vrátný (1).