Nabídka práce v obci Travčice

5 aktuálních volných míst

 • Provozní zámečníci, údržbáři

  požadujeme: zámečnické práce, svářečské zkoušky, ŘP sk. B, praxe 2 roky. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Mzda 21 700,-Kč/mě + 20% prémie. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky či osobně.

 • Stavební a provozní elektrikáři

  požadujeme: vzdělání v oboru elektro, platné školení dle vyhlášky 50 §6 do i nad 1000V, praxe 5 let, ŘP sk. B. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.. Mzda 24 000,-Kč/mě + 20% prémie. Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky či osobně.

 • Mistr v sušárně

  Mistr na sušárnu se středním odborným vzděláním se strojním zaměřením, ŘP sk. B, praxe minimálně 3 roky, trojsměnný provoz (v sezóně). Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Způsob prvního kontaktu: e-mailem či telefonicky.

 • Skladník/skladnice/pracovník/pracovnice expedice potravinářského podniku

  Požadujeme ŘP sk. B, oprávnění na VZV vítáno- případně zaškolíme. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky.

 • Skladová/vý účetní

  Znalost programu Pohoda, znalost skladového hospodářství, výhodou znalost systému Ateosys, praxe 2 roky. Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Způsob kontaktování zaměstnavatele:e-mailem a telefonicky.

Najděte si práci v obci Travčice v okrese Litoměřice. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Travčice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Travčice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 24 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.