Nabídka práce v obci Tlustice

13 aktuálních volných míst

 • POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Kontakt: e-mailem či telefonicky.

  Místo výkonu práce: Tlustice, okres Beroun. Náplň práce: výroba a kompletace bazénových dílů, realizace a příprava dílů pro zastřešení, příprava výrobků a manipulace s materiálem. Požadavky: nutný dobrý zdravotní stav (zvedání těžkých břemen), manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost a bezúhonnost. Kontakt: e-mailem či telefonick ...

 • POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI (KROMĚ VÝROBY) - Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Čt 09:00-16:00).

  Náplň práce: Příprava výrobků pro expedici, skladování a manipulaci s nákladem, fyzicky náročná práce,zvedání a manipulace těžkých břemen. Práce je náročná na koncentraci a pečlivost. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, odpovědnost, spolehlivost, učenlivost, výpis z rejstříku trestů. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Čt 09:00-16:00). ...

 • MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, práce náročná na koncentraci a pečlivost. Požadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost, učenlivost, ochotu pracovat. Bezúhonnost. Kontakt: telefonicky či e-mailem. (Po-Pá 9:00 - 15:00.

 • POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Kontakt: tel. (Po-Pá: 9:00-15:00 hod.), e-mailem.

  Požadavky: dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce - zvedání těžkých břemen), manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost, bezúhonnost, oprávnění na VZV vítáno (není podmínkou). Kontakt: tel. (Po-Pá: 9:00-15:00 hod.), e-mailem.

 • POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI (KROMĚ VÝROBY) - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Náplň práce: Příprava výrobků pro expedici, skladování a manipulaci s nákladem, fyzicky náročná práce,zvedání a manipulace těžkých břemen. Práce je náročná na koncentraci a pečlivost. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, odpovědnost, spolehlivost, učenlivost, bezúhonnost, ochota pracovat. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Čt 09:00-16:00). ...

 • OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ A POVRCHOVOU ÚPRAVU KOVŮ A JINÝCH MATERIÁLŮ - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

  Místo výkonu práce: Tlustice, okres Beroun. Požadujeme: dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce - zvedání těžkých břemen), manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost, bezúhonnost, schopnost se učit novým věcem. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po, St 9:00-15:00)

 • POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI (KROMĚ VÝROBY) - Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Čt 09:00-16:00).

  Náplň práce: Příprava výrobků pro expedici, skladování a manipulaci s nákladem, fyzicky náročná práce,zvedání a manipulace těžkých břemen. Práce je náročná na koncentraci a pečlivost. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, odpovědnost, spolehlivost, učenlivost, výpis z rejstříku trestů. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Čt 09:00-16:00). ...

 • Řidiči mkd

  Nástup možný ihned. Požadavky: ŘP sk. C+E, karta řidiče, profesní průkaz. Náplň práce: přepravy EU- Německo, Benelux, Francie. Zaměstnanecké výhody: 2x ročně mimořádné prémie. Kontakt: telefonicky (8:00-17:00 hod.).

 • MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

  Fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, práce náročná na koncentraci a pečlivost. Požadavky: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, učenlivost, ochota pracovat, bezúhonnost. Kontakt: e-mailem či telefonicky (PO-PÁ 9:00 - 15:00).

 • MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

  Výroba kovových a plastových dílů pro bazény a zastřešení, manipulace s nákladem. Jedná se o fyzicky náročnou práci (zvedání a manipulace s těžkými břemeny). Požadujeme: pracovitost, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-St 9:00-16:00).

 • MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z PRYŽE A PLASTŮ - Kontakt: telefonicky (Po, St 9:00-15:00), e-mailem.

  Fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, práce náročná na koncentraci a pečlivost. Požadavky: dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost, pracovitost, bezúhonnost, schopnost pracovat v týmu, znalost ukrajinského jazyka výhodou. Kontakt: telefonicky (Po, St 9:00-15:00), e-mailem. ...

 • MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ - Kontakt: telefonicky (Po, St 9:00-15:00), e-mailem.

  Fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, práce náročná na koncentraci a pečlivost. Požadavky: dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost, pracovitost, bezúhonnost, znalost ukrajinského jazyka výhodou. Kontakt: telefonicky (Po, St 9:00-15:00), e-mailem.

 • MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ - Kontakt: tel. (Po-Pá: 9:00-15:00) či e-mailem.

  Upřesňující informace: fyzicky náročná práce (zvedání a manipulace s těžkými břemeny). Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost, bezúhonnost, oprávnění na VZV vítáno, není však podmínkou. Kontakt: tel. (Po-Pá: 9:00-15:00) či e-mailem.

Najděte si práci v obci Tlustice v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Tlustice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 13 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Tlustice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 800 Kč do 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Tlustice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 13 volných pracovních míst v obci Tlustice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 800 Kč do 25 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Tlustice hledají zaměstnance tyto firmy: ENRAN STEEL s.r.o. (4), FLEXPLAST s.r.o. (3), Solid Plast s.r.o. (3), JAS trans s.r.o. (1), Bio CWT s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (5), Montér (3), Dělník (3), Řidič nákladních vozidel (1), Hutník (1).