Nabídka práce v obci Tetín - Beroun

1 aktuálních volných míst

  • ŘIDIČ/KA - TRAKTORISTA/TRAKTORISTKA V ZEMĚDĚLSTVÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

    ŘP skup. B, T, výhodou C, E. Zaměstnanecké výhody: zajištěné bydlení - k dispozici byt 3+1. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  • Dělníci v oblasti výstavby budov

    Požadavky: praxe v oblasti výstavby budov. Náplň práce: provádění veškerých pomocných, přípravných, obslužných a manipulačních prací při stavebních činnostech spojených s rekonstrukcí bytů a domů, bytových jader a koupelen, výstavbou nových rodinných domů, půdních vestaveb a jejich rekonstrukcí a spolupracovat při provádění veškerých sádrokartonářs ...

Najděte si práci v obci Tetín - Beroun v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Tetín - Beroun nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Tetín - Beroun nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví a reality. Nabízená mzda se pohybuje od 17 300 Kč do 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Tetín - Beroun volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Tetín - Beroun. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 300 Kč do 30 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Tetín - Beroun hledají zaměstnance tyto firmy: TENKRÁT a SYN, s.r.o. (1), Velkostatek Tetín s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavební dělník (1), Řidič zemědělských strojů (1).