Nabídka práce v obci Teplice nad Bečvou

2 aktuálních volných míst

  • Hlavní účetní

    Náplň práce: zpracování měsíční uzávěrky; dokladová inventarizace účtů; komunikace s auditory a státními institucemi; reporting pro vedení společnosti; vedení malého týmu účetních Požadujeme: praxi v oblasti účetnictví (nejlépe na pozici hlavní účetní) min. 3 roky; znalost Zákona o DPH a Zákona o účetnictví; SŠ/VŠ ekonomického směru; znalost MS Of ...

  • Myč/ka nádobí

    Nástup možný IHNED. Práce ve směnném provozu směny 12 hodin v systému krátký/dlouhý týden. Náplň práce: pomocné práce v kuchyni (čištění zeleniny, mytí nádobí apod.) Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lucie Hudečkové: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]; - telefonicky (08,00 - 13,00hod.) na čísle 581 686 293; - ...

Najděte si práci v obci Teplice nad Bečvou v okrese Přerov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Teplice nad Bečvou nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Teplice nad Bečvou nejčastěji hledají zaměstnance v oboru potravinářství a chemie. Nabízená mzda se pohybuje od 17 000 Kč do 42 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Teplice nad Bečvou volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Teplice nad Bečvou. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 17 000 Kč do 42 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Teplice nad Bečvou hledají zaměstnance tyto firmy: Lázně Teplice nad Bečvou a.s. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (1), Hlavní účetní (1).