Nabídka práce v obci Tečovice

6 aktuálních volných míst

 • Opraváři autoagregátů a hydraulických zvedáků

  Požadavky: bezúhonnost, spolehlivost Náplň práce: opravy dílů motorových vozidel Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, finanční bonusy. Kontaktujte telefonicky v pracovní dny 8 - 14 hodin.

 • Traktoristi/opraváři zemědělských strojů

  Zemědělská práce s moderními stroji v oblasti rostlinné výroby, pravidelná údržba a oprava svěřené techniky. Požadujeme řidičské oprávnění T, B. Samostatnost a spolehlivost, manuální zručnost, časovou flexibilitu a pečlivost, zájem o práci v oboru. Pracovní doba 7.00 - 15. 30 mimo sezonu (v sezoně přesčasy podle polních prací), placené přesčasy, ...

 • Mechanici a opraváři nákladních automobilů

  Požadavky: vyučení v oboru, bezúhonnost Náplň práce: opravy nákladních motorových vozidel v autorizovaném servise. Praxe výhodou. Prosíme o zaslání životopisů uchazečů na kontaktní e-mail. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, finanční bonusy, možnost dalšího vzdělávání formou školení u smluvních partnerů. ...

 • Řidič nákladního kamionu - tahače

  HLEDÁME ŘIDIČE NÁKLADNÍHO KAMIONU - TAHAČE. JÍZDY V RÁMCI ČR - NEJVÍCE OSTRAVA, BRNO, STRÁŽNICE. JÍZDY PO - PÁ. NUTNÉ : ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ C+E. Trestní bezúhonnost, spolehlivost. Výhodou VZV. Mzda + diety a placené přesčasy. Způsob prvního kontaktu: osobně po předchozí telefonické domluvě, e-mailem, telefonicky.

 • Stavební dělníci

  Místo výkonu práce: celá ČR Požadujeme: časová flexibilita, manuální zručnost.

 • Stavební dělníci

  Požadujeme: časová flexibilita, manuální zručnost. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na [email protected]

 • Automechanici - rozebírání autodílů

  Rozebírání, demntáž autodílů. Zkušenost z oboru automechanika (praxe). Kontaktujte emailem nebo telefonicky.

 • Elektrikáři

Najděte si práci v obci Tečovice v okrese Zlín. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Tečovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 6 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Tečovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nabízená mzda se pohybuje od 22 200 Kč do 36 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Tečovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 6 volných pracovních míst v obci Tečovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 22 200 Kč do 36 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Tečovice hledají zaměstnance tyto firmy: AUTOKOM, spol. s r.o. (2), Izolinvest s.r.o. (1), CBM system s.r.o. (1), Richard Pokorný (1), AUTO SKLO BATĚK, spol. s r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Stavební dělník (2), Automechanik (2), Mechanik (2), Elektrikář (1), Řidič nákladních vozidel (1).