Nabídka práce v obci Svitávka

7 aktuálních volných míst

 • Technolog obrábění

  Popis pozice: - tvorba cenových kalkulací na opracování - zajištění technické podpory výroby včetně technologických změn - dohled nad výrobními procesy opracování, zefektivňování technologických postupů při opracování - kompletní zajištění návrhu a nákupu nástrojů pro obráběcí stroje - technologický dohled nad strojním vybavením firmy Požadavky: - ...

 • Strojní zámečník

  Pro náš výrobní závod ve Svitávce hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojního zámečníka se zkušeností s obsluhou tabulových nůžek, CNC ohraňovacího lisu a zakružovačky. Požadujeme: - vyučení v oboru - výbornou znalost čtení výkresové dokumentace - praxi na výše uvedených strojích Nabízíme: Pracovní vztah na dobu neurčitou, odpovídající m ...

 • Skladník

  Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Podmínkou: ŘP sk. B. Výhodou: osluha VZV.

 • Automechanik, autoklempíř, autoelektrikář

  Praxe v oboru, u vyučených v oboru možno absolvent. Kontakt možný osobně, telefonicky nebo mailem.

 • Řidič nákladního auta

  Nástup možný ihned nebo po dohodě. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Podmínkou: ŘP sk. B + C. Výhodou: praxe řidiče sk. C, profesní průkaz , ŘP sk. E, zkušenosti s obsluhou HR nebo VZV.

 • Pomocná síla do pekárny

  Praxe v oboru vítána, možnost zaučení. Možnost práce i na zkrácený úvazek. Mzda 80 Kč/hod - po zapracování možnost prémií.

 • Samostatný/á pekař/ka s praxí v oboru

  Nutná praxe v oboru. Jednosměnný noční provoz. Možnost bytu 2+kk v těsné blízkosti pekárny. Mzda 150-200 Kč/hod - dle výroby a schopností.

Najděte si práci v obci Svitávka v okrese Blansko. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Svitávka nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Svitávka nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 34 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.