Nabídka práce v obci Svatý Mikuláš

5 aktuálních volných míst

 • Vrátní

  Požadujeme: čistý trestní rejstřík, komunikativnost, osvědčení Strážný 68-008-E výhodou. Pracovní poměr většinou prodlužujeme. Poskytujeme: náborový příspěvek až 3 500,- Kč při splnění podmínek, samozřejmostí příplatky za noční službu, víkend a svátek. Vhodné pro OZZ a OZP. V případě zájmu se hlaste telefonicky (PO-PA, 8-13hod.), nebo e-mailem. J ...

 • Prodavači smíšeného zboží

  Požadujeme: vietnamský jazyk podmínkou, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení. Náplň práce: prodej zboží, doplňování zboží, vybalování zboží, úklid provozovny, obsluha pokladního systému, nákup zboží. V případě zájmu volejte na uvedené číslo.

 • Noční hlídači

  Noční hlídači v živočišné výrobě. Výhody: zvláštní prémie, týden dovolené navíc, možnost podnikové rekreace. V případě zájmu se hlaste telefonicky (Po-Pá, 7-14:30), nebo e-mailem.

 • Zootechnici

  Požadujeme: Vzdělání v oborech zaměřených na zemědělství , chov hospodářských zvířat ŘP sk. T výhodou, ne podmínkou. Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, týden dovolené navíc, možnost podnikové rekreace. V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO - PÁ v 7 - 14,30hod.

 • Traktoristi

  Požadujeme: ŘP sk. T. Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, týden dovolené navíc, možnost podnikové rekreace. V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO - PÁ v 7 - 14,30hod.