Nabídka práce v obci Šumvald

1 aktuálních volných míst

  • Obsluha výrobních strojů

    Nástup možný ihned. Doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Požadavky: - vyučen v potravinářském nebo technickém oboru - výhodou - základní znalosti práce na PC - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství - podmínkou - řízení vysokozdvižného vozíku - výhodou Jedná se o práci v potravinářské výrobě v pětidenním třísměnném ...

  • Ošetřovatel/ka skotu - traktorista, strojník

    Náplň práce: - vyhrnování hnoje a stlaní slámy. Požadováno - zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny T, strojnický průkaz není podmínkou. Pracovní doba: R - 3:00 - 11:15 O - 13:00 - 21:15 Pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. První kontakt možný POUZE emailem nebo telefonicky (602363413, ...

Najděte si práci v obci Šumvald v okrese Olomouc. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Šumvald nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 1 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Šumvald nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 26 000 Kč do 36 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Šumvald volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst v obci Šumvald. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 26 000 Kč do 36 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Šumvald hledají zaměstnance tyto firmy: ÚSOVSKO AGRO s.r.o. (1), ÚSOVSKO FOOD a.s. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Chovatel, Ošetřovatel zvířat (1), Dělník (1).