Nabídka práce v obci Studnice - Náchod

2 aktuálních volných míst

  • Stavební truhlář/truhlářka

    Hrubá měsíční mzda od 18.500,- Kč, po zaučení možnost navýšení. Místo výkonu práce: Bakov a okolí. Požadavky: řidičský průkaz sk. B podmínkou, profesní průkaz výhodou. Zaměstnavatel nabízí příspěvek na stravování. Kontakt telefonicky nebo osobně.

  • Zedník / zednice

    Hrubá měsíční mzda od 18.500,- Kč, po zaučení možnost navýšení Místo výkonu práce: Bakov a okolí. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, praxe 2 roky v oboru. Zaměstnavatel nabízí příspěvek na stravování. Kontakt - p. Hoffman M.; tel.: 739 622 726, e-mail: [email protected] nebo osobně.

Najděte si práci v obci Studnice - Náchod v okrese Náchod. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Studnice - Náchod nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Studnice - Náchod nejčastěji hledají zaměstnance v oboru stavebnictví a reality. Nabízená mzda se pohybuje od 19 700 Kč do 19 700 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Studnice - Náchod volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Studnice - Náchod. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 700 Kč do 19 700 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Studnice - Náchod hledají zaměstnance tyto firmy: Dubina, spol. s r.o. (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Zedník (1), Tesař (1).