Nabídka práce v obci Struhařov - Benešov

2 aktuálních volných míst

  • Řidič/ka nákladního automobilu

    Pracoviště: Struhařov Požadujeme: ŘP sk. C, výhodou sk.E, profesní průkaz Nabízíme: stravenky První kontakt: telefonicky

  • Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

    Pracoviště: Struhařov 75, okr. Benešov Objekty živočišné výroby, měsíční odměny ve výši 25% z platu, vánoční a velikonoční benefity, příspěvky pro děti na tábory Požadavky: výhodou ŘP sk.T Kontaktovat telefonicky, e-mailem

  • Šič/šička

    požadujeme praxi První kontakt: telefonicky (8-14 hod), e-mailem

Najděte si práci v obci Struhařov - Benešov v okrese Benešov. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Struhařov - Benešov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Struhařov - Benešov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru zemědělství. Nabízená mzda se pohybuje od 21 480 Kč do 28 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Struhařov - Benešov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Struhařov - Benešov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 21 480 Kč do 28 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Struhařov - Benešov hledají zaměstnance tyto firmy: DZS STRUHAŘOV a. s. (1), Mydlářka a.s. (1), Ing. Alena Seidlová Randová (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Chovatel, Ošetřovatel zvířat (1), Řidič nákladních vozidel (1), Krejčí, Švadlena (1).