Nabídka práce v obci Štoky

5 aktuálních volných míst

 • Manipulační dělník

  - prac. doba: po-pá 7-15 hodin - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Skladník/ce - přípravář/ka ovoce a zeleniny

  - příprava ovoce a zeleniny dle objednávky koncovému zákazníkovi, příprava ovoce pro děti do škol, přebírání zboží - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, manuální zručnost, flexibilita Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Číšník / servírka

  osobní kontakt po předchozí tel. dohodě

 • Číšník / servírka

  Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Prodavač/ka v řeznictví

  - komunikativnost, příjemné vystupování, správné hygienické návyky a základní znalosti masa - příjem zboží, obsluha zákazníků, prodej masa a masných výrobků (sekání, krájení), manipulace s pokladním systémem, sanitace prostor a vybavení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Najděte si práci v obci Štoky v okrese Havlíčkův Brod. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Štoky nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Štoky nejčastěji hledají zaměstnance v oboru doprava a zásobování. Nejvyšší nabízený plat je 26 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.