Nabídka práce v obci Stochov

5 aktuálních volných míst

 • Skladník / skladnice

  Požadujeme: ukončené SOU, nebo praxe min. 1 rok v oboru, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, pečlivost, spolehlivost, důslednost, ochotu učit se novým procesům, ŘP sk. B, praxe na VZV a retraku, dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost. Náplň práce: obsluha VZV a retraku, příprava a kódování zboží pro expedici, práce se scannerem, kontrola do ...

 • Logistik výroby

  Požadujeme: manuální zručnost a fyzickou zdatnost, pečlivost a svědomitost, ochotu učit se novým procesům se schopností týmové práce, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, praxe na podobné pozici výhodou, trestní bezúhonnost. Náplň práce: příprava obalového materiálu pro výrobu, práce s ručně vedeným el. vozíkem a částečná obsluha VZV, kontro ...

 • Učitel Přírodních věd a Informatiky

 • IT specialista

  Požadujeme: znalost informačních technologií, znalost počítačů a jejich funkcí, znalost tiskáren, operačních systémů Windows, základní dovednosti v oblasti sítí. Nutná je komunikativní znalost angličtiny popř. němčiny. Znalost českého jazyka vítána.

 • IT specialista

  Požadujeme: znalost angličtiny Telefonický kontakt: 8:00 - 19:00 hod. - denně

Najděte si práci v obci Stochov v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Stochov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 5 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Stochov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru IT - informační technologie. Nejvyšší nabízený plat je 50 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.