Nabídka práce v obci Stehelčeves

7 aktuálních volných míst

 • Zámečník - Kovář

  Pracovní doba: Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod. Nabízíme: 25 dní dovolené. Telefonický kontakt viz výše - Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. E-mailový kontakt viz výše.

 • Řidič/ka osobního automobilu ( rozvoz jídel)

  Přijmeme řidiče nebo řidičku pro osobní vozy na rozvážení jídel . Směny: krátký / dlouhý týden od 10:00 hodin. Základní mzda 140,- Kč /hod (čistého) + spropitné. Požadujeme: - potravinářský průkaz, - zkušenosti z provozu alespoň 2 roky a chuť pracovat. Nabízíme: - možnost vyplácení po směně, - zvýhodněnou strava pro zaměstnance. Zájemci po ...

 • Prodavač/ka

  Požadujeme: - chuť pracovat, - potravinářský průkaz, - praxe výhodou. Náplň práce: - prodej potravin ve farmářském obchůdku. Jedná se o krátký / dlouhý týden. Kontakt e-mailem viz výše - na tento e-mail zasílejte svůj strukturovaný životopis (do předmětu uveďte: Prodavač/ka).

 • Prodavač/ka

  Požadujeme: - chuť pracovat, - potravinářský průkaz, - praxe výhodou. Náplň práce: - prodej točené zmrzliny a ledové tříště.. Jedná se o krátký / dlouhý týden. Kontakt e-mailem viz výše - na tento e-mail zasílejte svůj strukturovaný životopis (do předmětu uveďte: Zmrzlina).

 • Pomocní manipulační dělníci ( kromě výroby)

  Požadujeme: - francouzský jazyk - výhodou, - manuální zručnost, - ochotu učit se novým věcem, - schopnost samostatné ráce i práce v týmu. Kontakt e-mailem viz výše.

 • Malíř

  Požadujeme: - zkušenost v oboru min. 2 roky ( praxe může nahradit vzdělání). Nabízíme: - bonusy - jejich výše po jednání se zaměstnavatelem. Kontakt e-mailem viz výše.

 • Kuchař/ka

  Pracovní doba - převážně se jedná o turnusové směny, nicméně v případě různých akcí nutnost přesčasů (náhradní volno po vzájemné domluvě). Osobní schůzka možná po telefonické domluvě

Najděte si práci v obci Stehelčeves v okrese Kladno. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Stehelčeves nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 7 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Stehelčeves nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie a pohostinství. Nabízená mzda se pohybuje od 18 000 Kč do 60 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Stehelčeves volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst v obci Stehelčeves. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 18 000 Kč do 60 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Stehelčeves hledají zaměstnance tyto firmy: GiveMeFive s.r.o. (3), VELREST s.r.o. (1), VAMAX GROUP s.r.o. (1), Bébé Shop Business s.r.o. (1), Jiří Kacovský (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (1), Malíř pokojů (1), Obsluha v rychlé občerstvení (1), Prodavačka potravin (1), Strojní kovář (1).