Nabídka práce v obci Stařeč

4 aktuálních volných míst

 • Pracovník elektro slaboproud

  Vyučen v oboru elektrikář (výhodou vzdělání s maturitou), vyhláška 50/78 Sb. § 5 (§ 6 výhodou). Samostatnost, časová flexibilita, znalosti v oboru obvodové logiky, čtení ze schémat, diagnostika závad, pájení a znalosti v oboru SMD. Nástup možný ihned.

 • Dělník/dělnice ve výrobě

  - není potřeba vzdělání v oboru elektro

 • Elektrotechnik

  Kontaktní osoba: Hynek Pátek, h.patek@kuhtreiber.cz, tel. 725 065 783 Náplň práce: - Návrh DPS (analogová i digitální zapojení). - Vytváření technické dokumentace k DPS (výrobní data, osazovací výkresy, kusovníky). - Oživování a testování prototypů. - Technická podpora výroby. Požadavky: - Minimálně SŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku (i ...

 • Administrativní pracovník/ce

  - znalost cizího jazyka podmínkou, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Najděte si práci v obci Stařeč v okrese Třebíč. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Stařeč nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 4 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Stařeč nejčastěji hledají zaměstnance v oboru technika, telekomunikace a energetika. Nejvyšší nabízený plat je 30 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.